ZARZĄD
 

Cezary Głuchowski
Prezes Zarządu

tel.: +48 63 249 68 54
kom.:+48 694 450 425
cezary.gluchowski@konimpex.com.pl
Justyna Kaźmierczak
Członek Zarządu

tel.: +48 63 249 77 34
kom.:+48 694 450 342
justyna.kazmierczak@konimpex.com.pl
   


PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
 

Katarzyna Król (Kozłowska)
Kierownik ds. handlu

tel.: +48 63 249 77 70
kom.:+48 694 450 392 katarzyna.kozlowska@konimpex.com.pl
       
 
Tomasz Wróbel
Manager ds. handlu
(Niemcy, Benelux, Austria)

tel.: +48 63 249 68 34
kom.:+48 694 450 464
tomasz.wrobel@konimpex.com.pl
Karolina Rejniak 
Manager ds. handlu
(oponiarze, rynek świec i zniczy)

tel.: +48 63 249 68 71
kom.:+48 694 450 348
karolina.rejniak@konimpex.com.pl
Agnieszka Kwarcińska
Manager ds. handlu
(biel tytanowa)

tel.:  +48 63 249 78 09
kom.:+48 694 450 688
agnieszka.kwarcinska@konimpex.com.p
 
Dariusz Balkowski
Specjalista ds. handlu
(Europa Wschodnia)

tel.: +48 63 249 78 27
kom.:+48 694 450 692
dariusz.balkowski@konimpex.com.pl
Wojciech Wieliński
Specjalista ds. handlu
(Polska)

tel.: +48 63 249 68 49
kom.:+48 694 450 620
wojciech.wielinski@konimpex.com.pl
Szymon Czupryński
Referent ds. handlu
tel.:  +48 63 249 68 20
kom.: +48 694 450 686
szymon.czuprynski@konimpex.com.pl
 
Dawid Raźny
Specjalista ds. handlu
tel.:  +48 63 249 78 37
fax:  +48 63 249 77 58
Mobile: +48 694 450 349
dawid.razny@konimpex.com.pl
 
       

LOGISTYKA
 

Anna Biernat
Kierownik ds. logistyki
(transport morski)

tel.: +48 63 249 68 60
kom.:+48 694 450 622
anna.biernat@konimpex.com.pl
       
 
  Ewa Chojenka-Tomczak                          
Specjalista ds. logistyki
(transport krajowy)

tel.: +48 63 249 77 27
kom.:+48 694 450 685
ewa.tomczak@konimpex.com.pl
Adam Ogórek
Specjalista ds.logistyki
(transport międzynarodowy)

tel.: +48 63 249 68 68
kom.:+48 694 450 612
adam.ogorek@konimpex.com.pl
Wiktor Chmielewski
Spedytor

tel.:  +48 63 249 77 86
kom.:+48 694 450 459
wiktor.chmielewski@konimpex.com.pl

 
 

FINANSE I ADMINISTRACJA

Anna Karczewska
Specjalista ds. finansowo
- administracyjnych

tel.: +48 63 249 77 22
kom.:+48 694 450 701
anna.karczewska@konimpex.com.pl
Nicole Kostańska
Referent ds. administracji

tel.: +48 63 249 68 74
kom.:+48 694 450 697
nicole.kostanska@konimpex.com.pl
Anna Drzewiecka 
Radca Prawny

tel.: +48 63 249 77 24
kom.:+48 694 450 428
anna.drzewiecka@konimpex.com.pl
GRUPA KONIMPEXKonimpex Fermintrade Merinvest Sine Konimpex Invest